• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Başkan'ın Mesajı
Duyurular

Çanakçı Köyümüzü en iyi şekilde tanıtımını yapmak ve bir takım ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan derneğimizin faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Öncelikle dernek faaliyetlerimizden haberdar etmek ve köyümüzün tanıtımını daha çok insana ulaşması için www.canakciyarder.org İnternet adresini faaliyete geçirerek önemli bir attığımızı düşünüyorum.

Bilindiği gibi internet sitesinin dünya genelinde haberleşme adına ve tanıtım adına büyük bir önemi bulunmaktadır. Bu vesileyle tüm faaliyetlerimizden hem gurbetteki köylülerimize hem de bizi uzaktan ve yakından tanıyan herkesi haberdar edeceğiz.


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 33,0389   33,0985
EURO 36,1143   36,1794
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Son Ziyaretçi Yorumları
Tolga Özgan
Güzel bir paylaşım sitesi emeği geçenlere tesekkurler

hakan uslu
Emeği gecen herkese teşekkürler. Köyümüzü, köylümüzü sevelim.Bir olalım, birlik olalım.Kırıcı değil yapıcı olalım. İyi ki varsınız.

ilknur kara
tebrik ederim bu basarıda katkısı olan herkese teşekkürler


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Reklam
HAYIRLI OLSUN

29.01.2023 Pazar günü yapılan Derneğimiz 6. Olağanüstü Genel Kurul neticesinde, Başkanlığa talip oldum. Üyelerimizin yüksek katılımı ile yapılan seçimde verdikleri destek doğrultusunda Başkanlığa seçildim. Huzurunuzda Genel Kurula katılan veya katılamayıp desteklerini bildiren tüm dostlarıma teşekkür ederim.
 
Bizden önceki Başkanımız Sayın Şaban GÜNEŞ ve Yönetim Kurulunda bulunan arkadaşlarımıza da verdikleri mücadele ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim.
 
Dernekçilik zaman işi, sevgi işi, gönül işi ve en sonunda sabır işi biz köyümüze gönül bağı ile bağlıyız. Amacımız köyümüzde eksik kalan işleri tamamlayıp üyelerimizin birbirleriyle olan irtibatını artırmaktır. Yarınlarımız olan çocuklarımız ve gençlerimizin eğitimlerini takip edip gerekli materyal ve ders desteğini sağlamak istiyoruz. Okul sonrası gençlerimizin, şehrin korkulu soğuk boğuntularından uzak tutup, gelecek ile planlarında, gerek iş olsun gerek aş olsun tüm sorumluluklarında yanında olmak istiyoruz. Üyelerimizin şimdi veya gelecekte olan sıkıntılarında destek olmak istiyoruz.
 
Dernekçilik görev yükünün  bayrak yarışı misali taşınması gerektiğine inanmaktayım. Dostlarımın, arkadaşlarımın bu görevi bize layık gördüklerinden dolayı çok minnettarım. Bana ve arkadaşlarıma verilen bayrak misali görevi bir sonraki adıma kadar arzulu bir şekilde taşıyacağımızdan emin olun.
 
Öncelikle insan olduğumuzu ve hatalarla dolu hayatta hatasız bir şekilde mücadele etmek isteğimizi bildirmek istiyorum.
 
Ayrıca son dönemde memleketimizde olan DEPREM olaylarını üzüntüyle takip etmekteyim. Bu deprem olaylarından dolayı hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet,  yakınlarına başsağlığı yarılılarımıza acil şifalar diliyorum.
 
Saygılarımla..


İBRAHİM DOĞDU

Okunma Sayısı: 44YAZARIN DİĞER YAZILARI

Aidat Borcu Sorgulama
Reklam
Ziyaretçi Sayacı
Bugün: 60
Dün: 122
Toplam: 4279

Samsun İlkadım Çanakçı Köyü

© Copyright 2024  V4.5 Tüm Hakları Saklıdır.

Hazır Dernek SitesiTop