Değerli üyelerimiz dernek aidatlarında ödemelerinizi zamanında yaptığınız için teşekkür ederiz. Aidat ödemelerini 6 aydan daha fazla ödemeyen üyelerimiz Tüzük gereği dernek üyeliğinden düşürülecektir.
İlkadım Çanakçı Köyü Hakkında
Derneğimiz Hakkında
Duyurular

Çanakçı Köyümüzü en iyi şekilde tanıtımını yapmak ve bir takım ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan derneğimizin faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Öncelikle dernek faaliyetlerimizden haberdar etmek ve köyümüzün tanıtımını daha çok insana ulaşması için www.canakciyarder.org İnternet adresini faaliyete geçirerek önemli bir attığımızı düşünüyorum.

Bilindiği gibi internet sitesinin dünya genelinde haberleşme adına ve tanıtım adına büyük bir önemi bulunmaktadır. Bu vesileyle tüm faaliyetlerimizden hem gurbetteki köylülerimize hem de bizi uzaktan ve yakından tanıyan herkesi haberdar edeceğiz.


Hava Durumu
İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Sponsorlarımız
   Resmi büyüt -- Web sitesine gitAnket
DERNEK OLARAK PİLAV GÜNÜ DÜZENLEYELİM Mİ

 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
.
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

  bir avuç kömür için hayatlarını kaybedenler için
  Dün Soma’da meydana gelen maden faciasında 205 ü bulan memleket evladını kaybettik. Hüznümüz derin, acımız emsalsizdir. Onların acılı haberleri bütün memleket sathında hepimizin yüreklerini dağlamıştır. Telafisi imkânsız kayıplarına karşılık tek tesellimiz, kurtulma ümidi taşıdığımız göçük altında kalan madenci... Devamı..

  DÜN KÖYÜMÜZDEN ÇEKTİĞİM MANZARALAR
  KÖYÜMÜZDEN ÇEKTİĞİM MANZARALAR EŞSİZ DOĞAL GÜZELİKLER SUNUYOR Devamı..

  ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN
  Bir milletin geleceği, annelerin yetiştireceği çocuklardır ve uygarlık annelerin eseridir. “Cennet annelerin ayağı altındadır” hadisi, “Ana gibi yar olmaz” Atasözlerimiz annelerin kıymetini anlatır. “Annelerimizin değerini en güzel şekilde anlatmaktadır. Annelerin mutluluğu, huzuru, yüzlerinin gülmesi her şeyin... Devamı..

  BUGÜN MEZARLIK TEMİZLİĞİ YAPILDI
  BUGÜN KÖYÜMÜZ MEZARLIĞINDA BÜYÜYEN YABANİ OT TEMİZLİĞİ İŞLERİNE BAŞLANDI EMEĞİ GEÇEN OSMAN DOĞDU'YA TEŞEKKÜR EDERİZ. Devamı..

  VEFAT
  YAŞAYAN SON ÇINARIMIZ FEHMİEROL,ÖMER EROL,MÜMİN EROL KARDEŞLERİN BABALARI ÇERKEZ ENİŞTEMİZ NECATİ EROL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZE 07 ÇARŞAMBA 2014 GÜNÜ ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KÖYÜMÜZ MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. ALLAH RAHMET EYLESİN... Devamı..

  Türkçülük Günümüz Kutlu Olsun
  Ne mutlu Türküm diyene. artık şunu herkesin bilmesi gerekli Hz. Ali'nin güzel bir sözü var, 'Aslını inkar eden haramzadedir' diye. Aslını inkar etmeden, ne olduğunu unutmadan 'Özüne sahip çıkan' her Türk evladı vatanını sonuna kadar savunacaktır.. Devamı..

  TEŞEKKÜR EDERİZ...
  EVET DEĞERLİ DOSTLAR BUGÜN İTİBARİYLE 5000 ZİYARETÇİ SAYISINA ULAŞMIŞ BULUNMAKTAYIZ. SİZLERİN BİZLERE OLAN DESTEKLERİNİZDEN DOLAYI www.canakciyarder.org YÖNETİMİ OLARAK TEŞEKKÜR EDERİZ Devamı..

  Mısır piramitlerinin en büyük sırrı çözüldü
  Mısır piramitlerinin en büyük sırrı çözüldü Samanyolu Haber Mısır Piramitleri'nin inşasında ağır taşların sıcak çölde nasıl taşındığı sorusu nihayet cevap buldu Devamı..

  Tarım arazilerinin toplulaştırılması tasarısı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
  Tarım arazilerinin toplulaştırılması tasarısı, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi. Kanuna göre, asgari tarımsal arazi büyüklüğü, bölge ve yörelerin toplumsal, ekonomik, ekolojik ve teknik özellikleri gözetilerek Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nca belirlenecek. Belirlenen asgari büyüklüğe erişmiş tarımsal... Devamı..

  regaip kandiliniz mübarek olsun
  Regaib Kandili (Regaip Gecesi) Aziz ve sıddık kardeşlerim ve fedakâr ve sadık arkadaşlarım! Evvelâ: Sizin, bu mübarek şuhur-u selâse ve içindeki kıymetdar leyali-i mübarekeleri tebrik ediyoruz. Cenab-ı Hak, herbir geceyi sizin hakkınızda birer Leyle-i Regaib ve Leyle-i Kadir kıymetinde size sevab versin,... Devamı..

  MEVLİD KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN...
  MEVLİT KANDİLİ NEDİR? Mevlit ; Mevlid, doğum zamanı demektir. Mevlid gecesi, Rebiul-evvel ayının 11. ve 12. günleri arasındaki gecedir.Peygamber efendimizin doğum günü, bütün Müslümanların bayramıdır. Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 Geri İleri 

facebook twitter youtube
Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı

HAYIRLI OLSUN


Son Eklenen Video
  Babalar günü

  Tüm videolar için tıklayınız.

Köşe Yazıları
Güzel Günlerimiz Hep Böyle Olsun
Başkan
Sevgili üyelerimiz 11 ayın sultanı olan Ramazan ayı bitti. Bayramı da yaşadık.......

GÜZEL ŞEY BUNLAR
SEYİT AHMET COMART
Dernek kelimesinin terim olarak karşılığı "Belirli ve ortak bir amacı......

HEDEF NE OLMALI ?
İBRAHİM DOĞDU
Samsun İlkadım ÇANAKÇI KÖYÜ YARDIMLAŞMA & DAYANIŞMA derneğinin KURULUŞ amacı T...

Son Ziyaretçi Yorumları
Tolga Özgan
Güzel bir paylaşım sitesi emeği geçenlere tesekkurler


hakan uslu
Emeği gecen herkese teşekkürler. Köyümüzü, köylümüzü sevelim.Bir olalım, birlik olalım.Kırıcı değil yapıcı olalım. İyi ki varsınız.


ilknur kara
tebrik ederim bu basarıda katkısı olan herkese teşekkürlerTüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

Günlük Gazeteler
Yararlı Linkler
- T.C. Kimlik numaranızı öğrenin
- Anadolu Ajansı
- Arabanızın Vergi Borcunu Öğrenin
- Kosgeb
- SSK Gün Dökümü
- Ne Zaman Emekli Olurum
- Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müd.
Sponsorlarımız
   Resmi büyüt -- Web sitesine gitDosya İndirme Panosu
- Burs Başvuru Formu
- Asgari Geçim İndirim Formu
- Kaza Tespit Tutanağı
- Şifalı Bitkiler Sözlüğü
- İş Sözleşme Örneği
- Yıllık Faaliyet Formu Örneği
- Sağlık Sigortası Tazminat Formu