Değerli üyelerimiz dernek aidatlarında ödemelerinizi zamanında yaptığınız için teşekkür ederiz. Aidat ödemelerini 6 aydan daha fazla ödemeyen üyelerimiz Tüzük gereği dernek üyeliğinden düşürülecektir.
İlkadım Çanakçı Köyü Hakkında
Derneğimiz Hakkında
Duyurular

Çanakçı Köyümüzü en iyi şekilde tanıtımını yapmak ve bir takım ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan derneğimizin faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Öncelikle dernek faaliyetlerimizden haberdar etmek ve köyümüzün tanıtımını daha çok insana ulaşması için www.canakciyarder.org İnternet adresini faaliyete geçirerek önemli bir attığımızı düşünüyorum.

Bilindiği gibi internet sitesinin dünya genelinde haberleşme adına ve tanıtım adına büyük bir önemi bulunmaktadır. Bu vesileyle tüm faaliyetlerimizden hem gurbetteki köylülerimize hem de bizi uzaktan ve yakından tanıyan herkesi haberdar edeceğiz.


Hava Durumu
İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Sponsorlarımız
   Resmi büyüt -- Web sitesine gitAnket
DERNEK OLARAK PİLAV GÜNÜ DÜZENLEYELİM Mİ

 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
.
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

  Okulumuzun Çatısını Değişeceğiz !!!
  Yılların çalışmasından yorgun düşen okul binamızın çatısını değiştiriyoruz. Bu konuda yardım ve desteklerinizi esirgemeyeceğinizi biliyoruz. Yapacağınız bağışlar ile aynı zamanda okulumuzun ve köyümüzün ihtiyaçları bakım-onarım , temizlik vb. ihtiyaçları da karşılanmaktadır. Hizmetlerin devamı için sizlerden destek... Devamı..

  Dünya Şampiyonumuzdan Mehmetçiğimize selam
  Kardef Federasyonu tarafından şampiyona ödül! Geleneksel kahvaltı programında köyümüzün gurur kaynağı olan Dünya Şampiyonu Zeynep Sena Comart’a Kardef Başkanı Kemalettin Altınsoy Samsun Mübadil Dernek Başkanı Olcay Kınay Yanık Derecik Dernek Başkanı Hasan Uçak tarafından ödüllendirildi Devamı..

  Sınavda başarılar
  Sınav nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın hiçbir sınav sizin değerinizi belirleyemeyecektir. Siz siz olduğunuz için değerlisiniz. Bu duygu ve düşüncelerle öğrencilerimizin yetişmesinde emek veren çok değerli velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimizin hayallerine kavuşmalarını umut ediyorum. Devamı..

  Vefat
  ÜYEMIZ CENGIZ ATALAYIN BABASI NACI ATALAY VEFAT ETMISTIR CENAZESI 12-06-2019 ÇARSAMBA (BUGÜN) ÇELIKALAN SUMBUL CAMINDE KILINACAK IKINDI NAMAZINA MÜTEAKIBEN DEFINEDILECEKTIR.YÜCE ALLAH'TAN RAHMET SEVENLERINE VE YAKINLARINA BASSAGLIGI DILERIZ. Devamı..

  Mevlid i Şerif’e Davetlisiniz
  Mevlüt köyümüz sakinlerinden Rukiye Koyuncu rahmetli eşi Zeki Koyuncu için 12-06-2019 Çarşamba öğlen namazına müteakiben kendi evinde sadece BAYANLAR arasında mevlidi şerif okutacaktır tüm akraba eş dost davetlidir Allah niyetlerini kabul etsin Devamı..

  Vefat ve Başsağlığı
  Derneğimiz üyesi Seyit Ahmet Comart ın kayınpederi Kadir Alan Hakk ın Rahmetine kavuşmuştur . Cenazesi 10-06-2019 (Pazartesi ) tarihinde Öğle namazına müteakip Çandır Köyü mezarlığına defnedilecek. Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun ailesine sevenlerine sabırlar dileriz. ÇANAKÇI KÖYÜ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU Devamı..

  Şenlik muhteşemdi
  Geleneksel Pilav Şenliğimize katılım sağlayan Balkan Türkleri Derneği Başkanı Uğur Burak Özata ya Kardef Başkanı Kemalettin Altınsoy a Samsun Mübadele Derneği Derneği Başkanı Olcay Kınay Yanık a Derecik Mübadele ve Balkan Türkleri Derneği Başkanı Hasan Uçak a İlyasköy Mubadele Derneği Başkanı Faruk Aydın a... Devamı..

  Bayramınız Mübarek Olsun
  RAMAZAN Bayramınızı en içten dileklerimizle tebrik eder, aileniz ve sevdiklerinizle beraber daha nice bayramlara hep birlikte kavuşmamızı Mevlamızdan niyaz ederiz. Devamı..

  Arefe Gününüz Mübarek olsun
  Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep sizinle olsun Arefe gününüz mübarek olsun. Devamı..

  Şenliğe Davetlisiniz
  Derneğimizin her yıl geleneksel olarak düzenlediği şenliğimiz bu sene Ramazan Bayramının 3.günü Çanakçı Köyü Okul Bahçe alanında gerçekleştirilecek. Şenliğimize Bürokratlarımız, Belediye Başkanlarımız, Siyasetçilerimiz ve Halkımızın katılımı ile hep bir arada bayram coşkusunu yaşayacağız. Şenliğimize tüm üyelerimiz,... Devamı..

  Fethin 566. Yılı
  Fetih ile yeni bir çağ kapanıp yeni bir çağ açılmış, köklü medeniyetimiz insanlık tarihine damgasını vurmuştur. Fetih ile sadece şehir değil, gönüller de fethedilmiştir. Hem milli tarihimiz hem de dünya tarihi için bir dönüm noktası olan İstanbul'un Fethini kutlarız Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 Geri İleri 

facebook twitter youtube
Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı

HAYIRLI OLSUN


Son Eklenen Video
  Babalar günü

  Tüm videolar için tıklayınız.

Köşe Yazıları
Güzel Günlerimiz Hep Böyle Olsun
Başkan
Sevgili üyelerimiz 11 ayın sultanı olan Ramazan ayı bitti. Bayramı da yaşadık.......

GÜZEL ŞEY BUNLAR
SEYİT AHMET COMART
Dernek kelimesinin terim olarak karşılığı "Belirli ve ortak bir amacı......

HEDEF NE OLMALI ?
İBRAHİM DOĞDU
Samsun İlkadım ÇANAKÇI KÖYÜ YARDIMLAŞMA & DAYANIŞMA derneğinin KURULUŞ amacı T...

Son Ziyaretçi Yorumları
Tolga Özgan
Güzel bir paylaşım sitesi emeği geçenlere tesekkurler


hakan uslu
Emeği gecen herkese teşekkürler. Köyümüzü, köylümüzü sevelim.Bir olalım, birlik olalım.Kırıcı değil yapıcı olalım. İyi ki varsınız.


ilknur kara
tebrik ederim bu basarıda katkısı olan herkese teşekkürlerTüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

Günlük Gazeteler
Yararlı Linkler
- T.C. Kimlik numaranızı öğrenin
- Anadolu Ajansı
- Arabanızın Vergi Borcunu Öğrenin
- Kosgeb
- SSK Gün Dökümü
- Ne Zaman Emekli Olurum
- Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müd.
Sponsorlarımız
   Resmi büyüt -- Web sitesine gitDosya İndirme Panosu
- Burs Başvuru Formu
- Asgari Geçim İndirim Formu
- Kaza Tespit Tutanağı
- Şifalı Bitkiler Sözlüğü
- İş Sözleşme Örneği
- Yıllık Faaliyet Formu Örneği
- Sağlık Sigortası Tazminat Formu