Değerli üyelerimiz dernek aidatlarında ödemelerinizi zamanında yaptığınız için teşekkür ederiz. Aidat ödemelerini 6 aydan daha fazla ödemeyen üyelerimiz Tüzük gereği dernek üyeliğinden düşürülecektir.
İlkadım Çanakçı Köyü Hakkında
Derneğimiz Hakkında
Duyurular

Çanakçı Köyümüzü en iyi şekilde tanıtımını yapmak ve bir takım ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan derneğimizin faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Öncelikle dernek faaliyetlerimizden haberdar etmek ve köyümüzün tanıtımını daha çok insana ulaşması için www.canakciyarder.org İnternet adresini faaliyete geçirerek önemli bir attığımızı düşünüyorum.

Bilindiği gibi internet sitesinin dünya genelinde haberleşme adına ve tanıtım adına büyük bir önemi bulunmaktadır. Bu vesileyle tüm faaliyetlerimizden hem gurbetteki köylülerimize hem de bizi uzaktan ve yakından tanıyan herkesi haberdar edeceğiz.


Hava Durumu
İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sponsorlarımız
   Resmi büyüt -- Web sitesine gitAnket
DERNEK OLARAK PİLAV GÜNÜ DÜZENLEYELİM Mİ

 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
.
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

  kaçamak nasıl yapılır.
  Malzemeler Bir litre su 250 gr. misir unu tereyag kirmizi pul biber rendelenmis beyaz peynir kavurma et (isteğe göre)Yapılışı Bir litre su once kaynatilir. Kaynarken içine 250 gr. misir unu konur ve tahta kasıkla 5 dakika devamli olarak homojen olana kadar kariştirilir. Sonra bir tabaga konarak ince bir tabaka halinde... Devamı..

  organik tarım
  Son yıllarda organik tarım sadece gelişmiş ülkelerde değil, gelişmekte olan ülkelerde de hızla yayılmaktadır. Bu durum büyük ölçüde tüketicilerin bilinçlenerek sağlıklı tüketime ve çevreyi korumaya verdikleri önemin giderek artmasından kaynaklanmaktadır. Peki hem kendi sağlığımızı hem de yaşadığımız coğrafyayı koruma... Devamı..

  GÜBRELEME NASIL OLMALI
  HANGİ ÇEŞİT AZOTLU GÜBRE KULLANMALI Güzlük ekimler için yapılacak azotlu gübre tatbikatlarında genellikle Amonyum sülfat veya üre gübrelerini ilkbahar veya yazın yapılacak gübrelemelerde ise Amonyum nitrat gübresinin kullanılması tercih edilmelidir. Devamı..

  ceviz ne zaman ekilir
  Açık köklü ceviz fidanının yetiştirildiği alandan, dikim yapacağı alana sevk edilebilmesi için kış dinlenmesine geçmesi gerekmektedir. Kış dinlenmesine geçtiği tam olarak belirlenen fidan üretim alanından sökülebilir. Sökülen fidan ya en kısa zamanda dikim alanına sevk edilmeli ya da kökleri tamamen toprakla örtülecek... Devamı..

  göz taşı nasıl yapılır
  Biri 50 lt. diğeri 100 lt. su alan iki tahta fıçı veya plastik bidon alınır. 50 lt. lik kapta 50 lt. su içinde 1 Kg. göztaşı eritilir. Ilık su kullanılırsa göztaşının erimesi kolay olur. 100 lt.lik kabın yarısına kadar su konulup 1 Kg. sönmüş kireç veya 0,5 kg. sönmemiş kireç eritilir. Elimizde 50 lt.lik kapta 50 lt.... Devamı..

  geçmiş olsun
  köyümüz sakinlerinden ve derneğimiz üyesi TAHSİN KOYUNCU NUN OĞLU EMRAH KOYUNCU geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı HASTANEDE yatmaktadır. kendine acil şifalar diliyoruz. Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Devamı..

  geçmiş olsun
  köyümüz sakinlerinden ve derneğimiz üyesi MUSTAFA EŞİCİ geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı ARAŞTIRMA HASTANESİNDE yatmaktadır. kendine acil şifalar diliyoruz. Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Devamı..

  geçmiş olsun
  köyümüz sakinlerinden ve derneğimiz üyesi HASAN USLU geçirmiş olduğu rahatsızlıktan dolayı OMÜ hastanesinde yatmaktadır. kendine acil şifalar diliyoruz. Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Devamı..

  22 şubat 2015 kar manzaraları
  bir haftadır yoğun kar yağısı sonrası oluşan harika manzaralar. Devamı..

  15 şubat 2015 te kar yağdı
  köyümüze bu yıl ikinci defa yoğun kar yağışı devam ediyor .bu güzel görüntüleride sizlerle paylaşmak istedim. Devamı..

  17 yıllık hayal gerçek oldu
  Samsun Çanakçı köyü nüfusuna kayıtlı 17 yıllık evli 34 yaşındaki Dilek ve 40 yaşındaki Bülent Doğdu çifti, yıllarca çocuk özlemiyle yaşadı. Çift, kentteki özel bir hastanenin düzenlediği etkinliğe katılarak kura ile ücretsiz tüp bebek tedavisi hakkı kazandı. Tedavi sonucunda Dilek Doğdu bir erkek bebek dünyaya... Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 Geri İleri 

facebook twitter youtube
Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı

HAYIRLI OLSUN


Son Eklenen Video
  Babalar günü

  Tüm videolar için tıklayınız.

Köşe Yazıları
Güzel Günlerimiz Hep Böyle Olsun
Başkan
Sevgili üyelerimiz 11 ayın sultanı olan Ramazan ayı bitti. Bayramı da yaşadık.......

GÜZEL ŞEY BUNLAR
SEYİT AHMET COMART
Dernek kelimesinin terim olarak karşılığı "Belirli ve ortak bir amacı......

HEDEF NE OLMALI ?
İBRAHİM DOĞDU
Samsun İlkadım ÇANAKÇI KÖYÜ YARDIMLAŞMA & DAYANIŞMA derneğinin KURULUŞ amacı T...

Son Ziyaretçi Yorumları
Tolga Özgan
Güzel bir paylaşım sitesi emeği geçenlere tesekkurler


hakan uslu
Emeği gecen herkese teşekkürler. Köyümüzü, köylümüzü sevelim.Bir olalım, birlik olalım.Kırıcı değil yapıcı olalım. İyi ki varsınız.


ilknur kara
tebrik ederim bu basarıda katkısı olan herkese teşekkürlerTüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

Günlük Gazeteler
Yararlı Linkler
- T.C. Kimlik numaranızı öğrenin
- Anadolu Ajansı
- Arabanızın Vergi Borcunu Öğrenin
- Kosgeb
- SSK Gün Dökümü
- Ne Zaman Emekli Olurum
- Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müd.
Sponsorlarımız
   Resmi büyüt -- Web sitesine gitDosya İndirme Panosu
- Burs Başvuru Formu
- Asgari Geçim İndirim Formu
- Kaza Tespit Tutanağı
- Şifalı Bitkiler Sözlüğü
- İş Sözleşme Örneği
- Yıllık Faaliyet Formu Örneği
- Sağlık Sigortası Tazminat Formu