Değerli üyelerimiz dernek aidatlarında ödemelerinizi zamanında yaptığınız için teşekkür ederiz. Aidat ödemelerini 6 aydan daha fazla ödemeyen üyelerimiz Tüzük gereği dernek üyeliğinden düşürülecektir.
İlkadım Çanakçı Köyü Hakkında
Derneğimiz Hakkında
Duyurular

Çanakçı Köyümüzü en iyi şekilde tanıtımını yapmak ve bir takım ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan derneğimizin faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Öncelikle dernek faaliyetlerimizden haberdar etmek ve köyümüzün tanıtımını daha çok insana ulaşması için www.canakciyarder.org İnternet adresini faaliyete geçirerek önemli bir attığımızı düşünüyorum.

Bilindiği gibi internet sitesinin dünya genelinde haberleşme adına ve tanıtım adına büyük bir önemi bulunmaktadır. Bu vesileyle tüm faaliyetlerimizden hem gurbetteki köylülerimize hem de bizi uzaktan ve yakından tanıyan herkesi haberdar edeceğiz.


Hava Durumu
İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sponsorlarımız
   Resmi büyüt -- Web sitesine gitAnket
DERNEK OLARAK PİLAV GÜNÜ DÜZENLEYELİM Mİ

 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
.
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

  Mübadelenin 93. yılı
  Mübadelenin 93. yılı etkinlikleri: 30 ocak cumartesi günü saat 13:00 Birinci kuşak mübadiller anısına denize karanfil bırakılması, mübadil derneklerinin ortak bildirisinin okunması, hep birlikte Vardar Ovası türküsünün okunması... (Ücretsiz, herkes katılabilir.) 30 ocak cumartesi saat 19:00 Anma yemeği...... Devamı..

   Güzel Söyleşiydi
  OMÜ TARİH BÖLÜM BAŞKANI PROF. DR. SAYIN MEHMET YAVUZ ERLER 14 OCAK 2016 PERŞEMBE DÜN AKŞAM SAAT 18:30'DA DERNEĞİ KONUĞUMUZ OLDU VE TÜRKLERİN ANADOLUDAN BALKANLARA GÖÇÜ İLE İLGİLİ SOHBET TARZINDA BİR SUNUM YAPILDI.  Devamı..

  M.akif Ersoy u minnetle anıyoruz
  ’Korkma! Sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak, sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak...’ dizeleriyle başlayan ve Türk milletinin bağımsızlık mücadelesinin simgesi olan, Mehmet Akif Ersoy’u ölümünün 79. yılında minnetle ve saygıyla anıyoruz. Devamı..

  AB toplantısına katıldık.
  Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, Gençlik ve spor Bakanı Akif Çağtay Kılıç ile birlikte Sheraton Otelde Düzenlenen ,Türkiye'nin AB'ye Üyelik Süreci konulu Sivil Toplumla Diyalog Toplantısı'na Derneğimiz Başkanı Abdullah uslu ile katıldık . Devamı..

  Mevlid-i Şerif e Davet
  Üyemiz merhum Yılmaz USLU adına yakınları tarafından 20.12.2015 pazar günü ÖĞLE namazına müteakip köyümüz camii nde mevlid-i şerif okutulacaktır Devamı..

  GEÇMİŞ OLSUN
  Köyümüz muhtarı ve derneğimiz üyesi METİN ÇOKŞEN geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeniyle tedavi görmektedir. Kendisine acil şifalar diliyoruz. Ailesine geçmiş olsun diliyoruz. Çanakçı köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Devamı..

  Mevlid kandiliniz kutlu olsun
  Devamı..

  derneğimize bekliyoruz.
  Siz değerli üyelerimizin birarada olabilmesini sağlamak birliğimizi daim beraberliğimizin artarak devamı için her pazartesi aksam saat 18.30-23.00 arasi (Çokşenler Ekmek Firini yani) dernegimiz burosu aciktir. Devamı..

  Üyelerimizin dikkatine
  Degerli üyelerimiz köyümüze cenazelerde kullanilmasi elzem olan, KLİMALI TABUT almak için her uyeden en az 25 TL olmak uzere para toplanacaktır. 20 ARALIK 2015 e kadar ilgililere ulastirmanizi rica ederiz . YÖNETİM KURULU . Devamı..

  AİDAT BORÇLARI BİLGİLENDİRME
  Degerli üyelerimiz 2015 yil sonu ve gecmis dönemlerdeki dernegimiz AIDAT hesabi toparlanacagindan aidatlarimizi 20 ARALIK 2015 e kadar ilgililire ulastirmanizi rica ederiz .YÖNETIM KURULU . NOT : ÖDEME YAPTIYSANIZ BU MESAJI DIKKATE ALMAYINIZ. Devamı..

  Mevlid-i Şerif e Davet
  Üyemiz merhum Aziz ESICI adina yakinlari tarafindan 06.12.2015 pazar günü ÖĞLE namazina müteakip köyümüz camii nde mevlid-i serif okutulacaktir Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 Geri İleri 

facebook twitter youtube
Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı

HAYIRLI OLSUN


Son Eklenen Video
  Babalar günü

  Tüm videolar için tıklayınız.

Köşe Yazıları
Güzel Günlerimiz Hep Böyle Olsun
Başkan
Sevgili üyelerimiz 11 ayın sultanı olan Ramazan ayı bitti. Bayramı da yaşadık.......

GÜZEL ŞEY BUNLAR
SEYİT AHMET COMART
Dernek kelimesinin terim olarak karşılığı "Belirli ve ortak bir amacı......

HEDEF NE OLMALI ?
İBRAHİM DOĞDU
Samsun İlkadım ÇANAKÇI KÖYÜ YARDIMLAŞMA & DAYANIŞMA derneğinin KURULUŞ amacı T...

Son Ziyaretçi Yorumları
Tolga Özgan
Güzel bir paylaşım sitesi emeği geçenlere tesekkurler


hakan uslu
Emeği gecen herkese teşekkürler. Köyümüzü, köylümüzü sevelim.Bir olalım, birlik olalım.Kırıcı değil yapıcı olalım. İyi ki varsınız.


ilknur kara
tebrik ederim bu basarıda katkısı olan herkese teşekkürlerTüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

Günlük Gazeteler
Yararlı Linkler
- T.C. Kimlik numaranızı öğrenin
- Anadolu Ajansı
- Arabanızın Vergi Borcunu Öğrenin
- Kosgeb
- SSK Gün Dökümü
- Ne Zaman Emekli Olurum
- Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müd.
Sponsorlarımız
   Resmi büyüt -- Web sitesine gitDosya İndirme Panosu
- Burs Başvuru Formu
- Asgari Geçim İndirim Formu
- Kaza Tespit Tutanağı
- Şifalı Bitkiler Sözlüğü
- İş Sözleşme Örneği
- Yıllık Faaliyet Formu Örneği
- Sağlık Sigortası Tazminat Formu