Değerli üyelerimiz dernek aidatlarında ödemelerinizi zamanında yaptığınız için teşekkür ederiz. Aidat ödemelerini 6 aydan daha fazla ödemeyen üyelerimiz Tüzük gereği dernek üyeliğinden düşürülecektir.
İlkadım Çanakçı Köyü Hakkında
Derneğimiz Hakkında
Duyurular

Çanakçı Köyümüzü en iyi şekilde tanıtımını yapmak ve bir takım ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olan derneğimizin faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Öncelikle dernek faaliyetlerimizden haberdar etmek ve köyümüzün tanıtımını daha çok insana ulaşması için www.canakciyarder.org İnternet adresini faaliyete geçirerek önemli bir attığımızı düşünüyorum.

Bilindiği gibi internet sitesinin dünya genelinde haberleşme adına ve tanıtım adına büyük bir önemi bulunmaktadır. Bu vesileyle tüm faaliyetlerimizden hem gurbetteki köylülerimize hem de bizi uzaktan ve yakından tanıyan herkesi haberdar edeceğiz.


Hava Durumu
İstanbul Hava Durumu
Etkinlik Takvimi
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD  
EURO  
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Sponsorlarımız
   Resmi büyüt -- Web sitesine gitAnket
DERNEK OLARAK PİLAV GÜNÜ DÜZENLEYELİM Mİ

 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
.
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

  DERNEK OAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI
  DERNEK OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI Derneğimizin Olağanüstü Genel kurul toplantısı 05.02.2023 tarihinde Pazar günü yapıldı. Yapılan genel Kurul toplantısında alınan karar gereğince dernek aidatı 05.02.2023 tarihinden geçerli olmak üzere Yıllık 240 TL olarak belirlendi. Bizden önceki Başkanımız... Devamı..

  SEÇİM VAR
  Derneğimiz Tüzüğü gereği 29.01.2023 Tarihinde Saat 10.00' da İlkadım İlçesi Çanakçı Köyü/Mahallesinde bulunan Dernek Binasında Seçimli ve Tüzük Değişikliği olan OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde aynı adreste 05.02.2023 tarihi saat:13.00'da yapılacaktır. Detaylar için:... Devamı..

  Seçim var
  Derneğimiz Tüzüğü gereği 16.08.2021 tarihinde Saat 10.00' da İlkadım İlçesi Çanakçı Köyü/Mahallesinde bulunan Dernek Binasında Seçimli ve Tüzük Değişikliği olan OLAĞAN GENEL KURUL yapılacaktır. Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde aynı adreste 17.09.2021 tarihi saat:10.00'da yapılacaktır Devamı..

  Son dakika… Erdoğan yeni corona virüsü yasaklarını açıkladı
  Erdoğan, ''Önümüzdeki bahar aylarından itibaren küresel salgını geride bırakmayı ümit ediyoruz. Aşı çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Her aşıyla yakından ilgileniyor, gereken bağlantıları kuruyoruz. İlk etapta 50 milyon doz anlaşma yapmış bulunuyoruz. Vatandaşlarımız herhangi ücret ödemeden aşıya... Devamı..

  Çalışmaya devam
  ÇANAKÇI Köyü Gölbelen mahllesi araç dönme çalışması tamamlanmıştır bizlere desteklerini esirgemeyen İlkadım Belediye Başkanımız Necattin Demirtaş ve ekibine şahsım ve köyüm adına teşekkür ediyoruz Abdullah Uslu ÇanakçıKöyü İlkadım Samsun Muhtarı Devamı..

  Samsun'da Yeni Korona Tedbirleri!
  Samsun İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, halkın toplu olarak bulunabileceği değerlendirilen düğün, taziye, mevlit, asker uğurlama törenleri ve olası diğer faaliyetlerde alınacak ek tedbirlere ilişkin kararlarını açıkladı. Devamı..

  Başarılar dileriz
  Geleceğimizin umutları; Emekle geçirdiğiniz bu zorlu dönemin size yepyeni kapılar açmasını ve gireceğiniz sınavın başarı ile sonuçlanmasını diliyorum. Bu sınavın, başarının tek kriteri olmadığını bilerek stres ve kaygıdan uzak kalmaya çalışın. Allah zihin açıklığı ve aydınlık bir gelecek nasip etsin. Devamı..

  Anneler günü kutlu olsun
  Hayatın tüm güzelliklerine layık olan, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, dünyamızı zenginleştiren, hayat boyu yol göstericimiz, baş tacımız olarak anne olmanın en mukaddes gururunu taşıyan başta Şehit annelerimiz olmak üzere, bütün annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor, ebediyete intikal etmiş annelerimize de... Devamı..

  Emekliye bayram ikramiyesi tarihi belli oldu!
  Emekliye bayram ikramiyesi tarihi belli oldu! Devamı..

  Çanakçı Köyü Kardef katıldı
  01.03.2020 tarihinde gerçekleştirilen Karadeniz Rumeli Dernekleri Federasyonu 2. Olağan Genel Kurulunda Yozgat Akdağmadeni, Samsun Derecik, Demirci ve Çanakçı dernekleri federasyona kabul edilirken üye sayısı 22'ye çıktı. Böylece Kardef, Giresun, Sinop, Samsun, Tokat ve Amasya'dan sonra Yozgat ilinde de örgütlendi... Devamı..

  Mevlid i Şerife Davet
  BU AKSAM KÖYÜMÜZ CAMISINDE 3 AYLARIN BASLANGICI REGAIP KANDILI MÜNASEBETIYLE ÜYEMIZ NECATI OKUR TARAFINDAN MEVLÜDI SERIF OKUNACAKTIR ÜYELERIMIZ DAVETLIDIR Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 Geri İleri 

facebook twitter youtube
Üye Giriş Paneli
E-posta:    
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı

HAYIRLI OLSUN


Son Eklenen Video
  Babalar günü

  Tüm videolar için tıklayınız.

Köşe Yazıları
Güzel Günlerimiz Hep Böyle Olsun
Başkan
Sevgili üyelerimiz 11 ayın sultanı olan Ramazan ayı bitti. Bayramı da yaşadık.......

GÜZEL ŞEY BUNLAR
SEYİT AHMET COMART
Dernek kelimesinin terim olarak karşılığı "Belirli ve ortak bir amacı......

HEDEF NE OLMALI ?
İBRAHİM DOĞDU
Samsun İlkadım ÇANAKÇI KÖYÜ YARDIMLAŞMA & DAYANIŞMA derneğinin KURULUŞ amacı T...

Son Ziyaretçi Yorumları
Tolga Özgan
Güzel bir paylaşım sitesi emeği geçenlere tesekkurler


hakan uslu
Emeği gecen herkese teşekkürler. Köyümüzü, köylümüzü sevelim.Bir olalım, birlik olalım.Kırıcı değil yapıcı olalım. İyi ki varsınız.


ilknur kara
tebrik ederim bu basarıda katkısı olan herkese teşekkürlerTüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.

Günlük Gazeteler
Yararlı Linkler
- T.C. Kimlik numaranızı öğrenin
- Anadolu Ajansı
- Arabanızın Vergi Borcunu Öğrenin
- Kosgeb
- SSK Gün Dökümü
- Ne Zaman Emekli Olurum
- Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müd.
Sponsorlarımız
   Resmi büyüt -- Web sitesine gitDosya İndirme Panosu
- Burs Başvuru Formu
- Asgari Geçim İndirim Formu
- Kaza Tespit Tutanağı
- Şifalı Bitkiler Sözlüğü
- İş Sözleşme Örneği
- Yıllık Faaliyet Formu Örneği
- Sağlık Sigortası Tazminat Formu